5 ESSENTIAL ELEMENTS FOR FIZIKSEL SUNUCU

5 Essential Elements For Fiziksel Sunucu

5 Essential Elements For Fiziksel Sunucu

Blog Article

Hızlı Propertyım: En yaygın soruların yanıtlarını içeren hızlı destek sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu paketimizde tüm mail hesaplarınızı kontrol edebilirsiniz. İster Outlook ister webmail ister cep telefonunuz üzerinden e-postalarınıza her yerden bulut sunucu altyapımız sayesinden kesintisiz olarak erişin.

Bulut sunucular donanımsal arızalardan etkilenmezsiniz. Sunucunuz tüm kaynakları sanallaştırır. Sekiz işlemcili bir sunucuya sahip olduğunuzu varsayalım.

Dedicated Sunucu kiralama hizmetimizde E35 sunucu modeline kadar 100Mbps paylaşımsız hat sunmaktayız. E35 üstü yüksek performanslı sunucu modellerimizde sunucu başına 1Gbit erişim sağlamaktayız.

ÇAlright daha etkili bir kullanım fileırsatı sağlayan dedicated server, sunucu gereksinimlerinin istenildiği zaman kişisel şekilde değiştirme imkanı tanır. Özellikle sunucuyu yalnızca kişisel olarak değerlendirme imkanı verilir.

Bir Website sitesini hızlandırmanın en etkili yolu ve ilk adımı;güçlü sunucular üzerinde barındırıldığından emin olmaktır. Bu nedenle web sitesi sahiplerinin sunucular hakkında bilmesi gereken detaylara değindiğimiz Sunucu Nedir?adlı yazımıza göz atmanızı öneririz.

Sunucularımızda kullandığımız yüksek verimliliğe sahip işlemciler pazardaki alternatiflere göre %two hundred'e kadar daha yüksek performans vaad etmektedir. Aşağıda konu ile ilgili gerçekleştirilen karşılaştırmalı benchmark testlerinin sonuçlarını görebilirsiniz*

30 güne kadar dosyalarınızın yedeğine erişebilir ve felaket kurtarma durumlarında tüm yedeğin farklı bir sunucu üzerinde kurulmasını isteyebilirsiniz.

30 güne kadar dosyalarınızın yedeğine erişebilir ve felaket kurtarma durumlarında tüm yedeğin farklı bir sunucu üzerinde kurulmasını isteyebilirsiniz.

Bizimle website iletişime geçin, measurement özel ekonomik sunucu teklifimizi birlikte oluşturalım Canlı Destek

Bir World wide web sayfası için hosting ve alan advertisementı gerekir. Alan advertı insanların Net sitesine erişimini sağlayacaktır. Web hosting web sayfalarının içeriklerini barındırdığı. Linux ya da Windows tabanlı işletim sistemlerinde cPanel lisanları kullanılır. Bu bir nevi web hosting yönetim panelidir.

Yapısı itibari ile SATA HDD ve SAS’a göre okuma ve yazma aşamalarında çok daha yüksek performans sağlar.

SSD diskler bilinen hdd’lerden farklı bir çalışma prensibine sahiptirler. Klasik hdd’ler mekanik bir çalışma prensibine sahipken SSD diskler katı halde ve ram mantığı ile çalışmaktadır. Buda sunucuların veriyi okuma hızlarını ortalama 20 kat hızlandırmaktadır.

Özel SSD Storage altyapısı bu sunuculara muazzam bir performans artışı ve hız sağlamaktadır.SSD Sunucu sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz

Report this page